Tervezhető saját fotóval is!
Apple iPhone 12 Pro Max szilikon tok matt piros leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 12 Pro Max szilikon tok matt piros
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Apple iPhone 12 Pro Max szilikon tok matt piros leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 12 Pro Max
Gyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Sokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka Tóth5*
86 DitkeEszméletlen jól néz ki!?
László TímárMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth Minka5*
Ditke 86Eszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze Mária