Tervezhető saját fotóval is!
Xiaomi Redmi Note 13 4G szilikon tok kameravédővel matt piros leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 13 4G
Xiaomi Redmi Note 13 4G szilikon tok kameravédővel matt piros
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi Note 13 4G szilikon tok kameravédővel matt piros leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 13 4G
Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisEszméletlen jól néz ki!?
László TímárTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Szép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita Harmuth5*
86 DitkeSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth Anita5*
Ditke 86Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec Kíra