Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G szilikon tok kameravédővel matt piros leírása
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G
Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G szilikon tok kameravédővel matt piros
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G szilikon tok kameravédővel matt piros leírása
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G
Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Egyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Szép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné Végh5*
86 DitkeCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeEszméletlen jól néz ki!?
László TímárNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh Anita5*
Ditke 86Csodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth Anita