Tervezhető saját fotóval is!
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G szilikon tok átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Teljes védelem a por, ütések és a karc ellen
- Tökéletesen illeszkedik a telefonra
- 1mm vastagságának köszönhetően megfelelő védelmet nyújt telefonod számára,
- szinte észrevehetetlen.
- Könnyű felhelyezés,funkciógomboknak kialakított kivágásokkal
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G
Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G szilikon tok átlátszó
Tervezés nélkül
3.990 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.980 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G szilikon tok átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Teljes védelem a por, ütések és a karc ellen
- Tökéletesen illeszkedik a telefonra
- 1mm vastagságának köszönhetően megfelelő védelmet nyújt telefonod számára,
- szinte észrevehetetlen.
- Könnyű felhelyezés,funkciógomboknak kialakított kivágásokkal
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G
Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita Harmuth5*
86 DitkeSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth Anita5*
Ditke 86Szép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. Zsani