Tervezhető saját fotóval is!
Xiaomi Redmi A1 szilikon tok kameravédővel matt sötétkék leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi A1
Xiaomi Redmi A2
Xiaomi Redmi A1 szilikon tok kameravédővel matt sötétkék
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi A1 szilikon tok kameravédővel matt sötétkék leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi A1
Xiaomi Redmi A2
5*
86 DitkeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Hipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthEszméletlen jól néz ki!?
László TímárRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra Vrabec5*
Ditke 86Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec Kíra