Válogass a készülékhez kapcsolódó termékek között!
Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Szép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Csodálatos minta egy tokhoz.
Nagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Gyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Egyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Szuper, egyszerű oldal, szép termék
Gyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Nagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
5*
Egyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Eszméletlen jól néz ki!?
Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Rózsaszínben is tetszene :3
Hipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Sokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Oldalunkon a felhasználói élmény növelése érdekében sütiket is használunk. Részletes információk és az adatkezelési szabályzatunk itt olvasható el.
Testreszabhatod a cookie-kategóriákra vonatkozó hozzájárulási beállításokat.
Iratkozz fel hírlevelünkre és küldünk egy kupon kódot e-mailben, amivel az ajándék terméket 1 hétig igényelheted és beválthatod a kosár oldalunkon!
Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Gyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet Hajas5*
86 DitkeEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas Erzsébet5*
Ditke 86Egyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz Nikoletta