Tervezhető saját fotóval is!
Xiaomi Redmi 12C szilikon tok kameravédővel matt sötétzöld leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi 12C
Xiaomi Redmi 12C szilikon tok kameravédővel matt sötétzöld
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi 12C szilikon tok kameravédővel matt sötétzöld leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi 12C
Szép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze Mária5*
86 DitkeEszméletlen jól néz ki!?
László TímárÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze Mária5*
Ditke 86Eszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete Márk