Tervezhető saját fotóval is!
Xiaomi Redmi 12C szilikon tok átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Teljes védelem a por, ütések és a karc ellen
- Tökéletesen illeszkedik a telefonra
- 1mm vastagságának köszönhetően megfelelő védelmet nyújt telefonod számára,
- szinte észrevehetetlen.
- Könnyű felhelyezés,funkciógomboknak kialakított kivágásokkal
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi 12C
Xiaomi Redmi 12C szilikon tok átlátszó
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi 12C szilikon tok átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Teljes védelem a por, ütések és a karc ellen
- Tökéletesen illeszkedik a telefonra
- 1mm vastagságának köszönhetően megfelelő védelmet nyújt telefonod számára,
- szinte észrevehetetlen.
- Könnyű felhelyezés,funkciógomboknak kialakított kivágásokkal
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi 12C
5*
86 DitkeCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Egyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra Vasas5*
Ditke 86Csodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra