Bestsuit Rugalmas Hibrid Üveg – Ultravékony Védelem Samsung Galaxy S24 FE-hez
Védje készüléke kijelzőjét a Bestsuit rugalmas hibrid üvegével, amely egyedülálló kombinációban ötvözi az edzett üveg tartósságát és a PET-fólia rugalmasságát. Ez a könnyen telepíthető, ultravékony üveg maximális védelmet és tökéletes átláthatóságot nyújt.
Főbb jellemzők:
- Rugalmas hibrid kialakítás: Az edzett üveg és PET-fólia kombinációja rendkívüli rugalmasságot biztosít, akár 180 fokban is meghajlítható.
- Könnyű telepítés: Az üveg nem fedi le a képernyő széleit, így egyszerűen felszerelhető, még az átlagos felhasználók számára is.
- Teljes felületi ragasztás: Megakadályozza a por és szennyeződések felgyülemlését az üveg alatt, és biztosítja a légbuborékmentes illeszkedést.
- Ultravékony kialakítás: A 0,265 mm-es vastagság gyakorlatilag észrevehetetlen, és megőrzi az érintőképernyő természetes érzékenységét.
- Nagyfokú átlátszóság: Tökéletes képtisztaságot és színhűséget nyújt a kijelző számára.
- Oleofób bevonat: Megakadályozza az ujjlenyomatok és zsíros szennyeződések kialakulását, hogy a kijelző mindig tiszta maradjon.
- Biztonságos használat: A lekerekített szélek garantálják a kényelmet és biztonságot a mindennapi használat során.
Specifikációk:
- Ragasztás: Teljes felületen
- Képernyő lefedettség: Nem fedi a széleket
- Anyag: Edzett üveg és PET-fólia hibridje
- Vastagság: 0,265 mm
- Megjelenés: Átlátszó, nincs színes keret
- Bevonat: Oleofób
A készlet tartalma:
- 1 db hibrid üveg
- Nedves tisztítókendő
- Száraz tisztítókendő
- Porvédő matrica
Válassza a Bestsuit rugalmas hibrid üveget, hogy készüléke kijelzője maximális védelmet kapjon, miközben megőrzi az érintési funkciók érzékenységét és a kijelző tisztaságát!




Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze Mária5*
86 DitkeRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze Mária5*
Ditke 86Rózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas Erzsébet