Tervezhető saját fotóval is!
Xiaomi Redmi Note 13 4G szilikon tok kameravédővel matt sötétkék leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 13 4G
Xiaomi Redmi Note 13 4G szilikon tok kameravédővel matt sötétkék
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi Note 13 4G szilikon tok kameravédővel matt sötétkék leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Kíváló minőségű szilikon külső védelmet nyújt telefonodnak a karcolások és az esések ellen
- Külseje megvédi a telefont a csúszások ellen és biztos fogást biztosít
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Védelmet nyújt az ütés, por és szennyeződések ellen
- Könnyű felhelyezés és kivágás a portoknak
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 13 4G
Tökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné Végh5*
86 DitkeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh Anita5*
Ditke 86Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss Bettina