Xiaomi Redmi 15 edzett üvegfólia átlátszó leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi 15
Xiaomi Redmi 15 edzett üvegfólia átlátszó
Tervezés nélkül
2.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi 15 edzett üvegfólia átlátszó leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi 15
Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea Szöllősi5*
86 DitkeMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi Tímea5*
Ditke 86Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth Minka