Tervezhető saját fotóval is!
Xiaomi Redmi 13C szilikon tok közepesen ütésálló kameravédővel átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Vékony kialakítású, emellett teljes védelmet nyújt telefonod számára
- Anyaga rugalmas és puha, könnyen felhelyezhető
- Emelt élei megvédik az esésektől, karcolásoktól a kijelzőt
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és kamerához
- A rugalmas TPU -ból készült tok tökéletesen illeszkedik a dedikált telefon modellhez.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Xiaomi Redmi 13C szilikon tok közepesen ütésálló kameravédővel átlátszó
Tervezés nélkül
3.990 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.980 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi 13C szilikon tok közepesen ütésálló kameravédővel átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Vékony kialakítású, emellett teljes védelmet nyújt telefonod számára
- Anyaga rugalmas és puha, könnyen felhelyezhető
- Emelt élei megvédik az esésektől, karcolásoktól a kijelzőt
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és kamerához
- A rugalmas TPU -ból készült tok tökéletesen illeszkedik a dedikált telefon modellhez.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Szuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina Udvari5*
86 DitkeTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánEszméletlen jól néz ki!?
László TímárNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Sokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari Krisztina5*
Ditke 86Tökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra