Főbb Jellemzők
- Anyag: Japán Asahi üveg
- Ragasztás: Teljes felületen, élétől éléig
- Képernyőfedettség: A teljes képernyőt lefedi, beleértve a kijelző görbületét is
- Vastagság: 0,3 mm
- Megjelenés: Átlátszó
- Oleofób bevonat: Igen (ujjlenyomat- és szennyeződés-ellenálló)
- Élek kialakítása: Lekerekített, biztonságos és kényelmes használatot biztosít
Előnyök
Teljes Felületű Ragasztás:
Az élétől éléig tartó ragasztóréteg garantálja a tökéletes tapadást, így nem képződnek légbuborékok, és nincs hely a por vagy szennyeződés felhalmozódására.Teljes Képernyőfedettség:
Az üveg lefedi a kijelző görbületeit is, így teljes körű védelmet nyújt a képernyőnek.Kiváló Anyagminőség:
A Japán Asahi üveg nagy keménységi tényezővel rendelkezik, amely megakadályozza a karcolásokat és ellenáll az ütődéseknek.Oleofób Bevonat:
Az oleofób réteg csökkenti az ujjlenyomatok és szennyeződések megjelenését, miközben megőrzi a kijelző tisztaságát és átlátszóságát.Ultravékony és Láthatatlan:
A 0,3 mm vastagságnak köszönhetően az üveg szinte észrevehetetlen, és nem növeli a telefon vastagságát.Lekerekített Élek:
A sima, lekerekített élek nemcsak esztétikusak, hanem biztonságos és kényelmes használatot is biztosítanak.Könnyű Telepítés:
A mellékelt telepítőkészlet (nedves kendő, száraz kendő, pozicionáló matricák) megkönnyíti a pontos és buborékmentes felhelyezést.
Készlet Tartalma
- Edzett üveg
- Nedves kendő (képernyő tisztításához)
- Száraz kendő (száraz tisztításhoz)
- Pozicionáló matricák (pontos illesztéshez)
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
X-ONE Edzett üveg - Samsung Galaxy S24 Plus készülékhez
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
X-ONE Edzett üveg - Samsung Galaxy S24 Plus készülékhez leírása
Főbb Jellemzők
- Anyag: Japán Asahi üveg
- Ragasztás: Teljes felületen, élétől éléig
- Képernyőfedettség: A teljes képernyőt lefedi, beleértve a kijelző görbületét is
- Vastagság: 0,3 mm
- Megjelenés: Átlátszó
- Oleofób bevonat: Igen (ujjlenyomat- és szennyeződés-ellenálló)
- Élek kialakítása: Lekerekített, biztonságos és kényelmes használatot biztosít
Előnyök
Teljes Felületű Ragasztás:
Az élétől éléig tartó ragasztóréteg garantálja a tökéletes tapadást, így nem képződnek légbuborékok, és nincs hely a por vagy szennyeződés felhalmozódására.Teljes Képernyőfedettség:
Az üveg lefedi a kijelző görbületeit is, így teljes körű védelmet nyújt a képernyőnek.Kiváló Anyagminőség:
A Japán Asahi üveg nagy keménységi tényezővel rendelkezik, amely megakadályozza a karcolásokat és ellenáll az ütődéseknek.Oleofób Bevonat:
Az oleofób réteg csökkenti az ujjlenyomatok és szennyeződések megjelenését, miközben megőrzi a kijelző tisztaságát és átlátszóságát.Ultravékony és Láthatatlan:
A 0,3 mm vastagságnak köszönhetően az üveg szinte észrevehetetlen, és nem növeli a telefon vastagságát.Lekerekített Élek:
A sima, lekerekített élek nemcsak esztétikusak, hanem biztonságos és kényelmes használatot is biztosítanak.Könnyű Telepítés:
A mellékelt telepítőkészlet (nedves kendő, száraz kendő, pozicionáló matricák) megkönnyíti a pontos és buborékmentes felhelyezést.
Készlet Tartalma
- Edzett üveg
- Nedves kendő (képernyő tisztításához)
- Száraz kendő (száraz tisztításhoz)
- Pozicionáló matricák (pontos illesztéshez)
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Gyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Csodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina Kiss5*
86 DitkeEszméletlen jól néz ki!?
László TímárEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss Bettina5*
Ditke 86Eszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec Kíra