Prémium 9H Edzett Üveg – Maximális Védelem és Kiváló Képi Tisztaság
Válassza a legújabb generációs 9H edzett üveget, amely tökéletes védelmet nyújt okostelefonja képernyőjének, miközben megőrzi a kijelző természetes tisztaságát és funkcionalitását.
Főbb jellemzők:
- Maximális karcállóság: A 9H keménység hatékonyan védi a képernyőt a karcolásoktól, ütődésektől, és elrejti a meglévő sérüléseket.
- Oleofób bevonat: Ellenáll az ujjlenyomatoknak és a zsíros szennyeződéseknek, hogy a kijelző mindig tiszta és esztétikus maradjon.
- Ultravékony kialakítás: A mindössze 0,3 mm vastag üveg szinte észrevehetetlen, és nem vastagítja meg a telefont.
- Teljes ragasztási felület: A légbuborékmentes tapadás megakadályozza a por és szennyeződés bejutását az üveg alá.
- Egyszerű telepítés: A mellékelt tisztítókészlet megkönnyíti a pontos és gyors felszerelést.
- Lekerekített élek: Az üveg szélei simák, a kényelmes használat és a biztonság érdekében.
- Nem hagy nyomot: Az eltávolítás során az üveg nem hagy ragasztómaradványt a képernyőn.
Specifikációk:
- Keménységi index: 9H
- Vastagság: 0,3 mm
A készlet tartalma:
- 1 db 9H edzett üveg
- Pormentesítő kendő
- Zsírtalanító törlőkendő
- Tisztítókendő légbuborékok eltávolításához
Tegyen szert prémium védelemre! Vásárolja meg a 9H edzett üveget, hogy készüléke mindig biztonságban legyen és kifogástalan megjelenést nyújtson!




Eszméletlen jól néz ki!?
László TímárNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina Kiss5*
86 DitkeNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Sokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss Bettina5*
Ditke 86Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth Minka