A Clear Case kiváló védelmet nyújt a telefonodnak, ötvözve a funkcionalitást az esztétikummal.
A Clear Case-t 2 mm-es réteg jellemzi, amely nem vastagítja a telefont, ugyanakkor megvédi azt a sérülésektől egy esés során. Rugalmas és tartós TPU anyagból készült, így hosszú távú használatot garantál. A kamerasziget körüli magasított perem védi az érzékeny lencséket, míg a portok és a hangszórók kivágásai nem akadályozzák az okostelefon összes funkciójához való hozzáférést.
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Samsung Galaxy A56 5G (SM-A566B/DS) szilikon tok csillogó rózsaszín
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy A56 5G (SM-A566B/DS) szilikon tok csillogó rózsaszín leírása
A Clear Case kiváló védelmet nyújt a telefonodnak, ötvözve a funkcionalitást az esztétikummal.
A Clear Case-t 2 mm-es réteg jellemzi, amely nem vastagítja a telefont, ugyanakkor megvédi azt a sérülésektől egy esés során. Rugalmas és tartós TPU anyagból készült, így hosszú távú használatot garantál. A kamerasziget körüli magasított perem védi az érzékeny lencséket, míg a portok és a hangszórók kivágásai nem akadályozzák az okostelefon összes funkciójához való hozzáférést.
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula Mirkovszki5*
86 DitkeÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki Gyula5*
Ditke 86Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze Mária