Tervezhető saját fotóval is!
Samsung Galaxy A32 4G (SM-A325F) szilikon tok közepesen ütésálló légpárnás sarok kameravédővel átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Az OEM Anti Shock szilikon tok rendkívül tartós és könnyen felhelyezhető
- Hatékonyan védi a képernyőt és a kamerát az esésektől
- Tökéletesen illeszkedik a telefonra, védi a portól, szennyeződésektől és karcolásoktól
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és kamerához
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A32 4G (SM-A325F)
Samsung Galaxy A32 4G (SM-A325F) szilikon tok közepesen ütésálló légpárnás sarok kameravédővel átlátszó
Tervezés nélkül
4.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
7.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy A32 4G (SM-A325F) szilikon tok közepesen ütésálló légpárnás sarok kameravédővel átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Az OEM Anti Shock szilikon tok rendkívül tartós és könnyen felhelyezhető
- Hatékonyan védi a képernyőt és a kamerát az esésektől
- Tökéletesen illeszkedik a telefonra, védi a portól, szennyeződésektől és karcolásoktól
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és kamerához
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A32 4G (SM-A325F)
5*
86 DitkeRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEszméletlen jól néz ki!?
László TímárEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Csodálatos minta egy tokhoz.
Kíra Vrabec5*
Ditke 86Rózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec Kíra