Samsung Galaxy A30s (SM-A307F) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A50 (SM-505)
Samsung Galaxy A30 (SM-A305)
Samsung Galaxy A20 (SM-205)
Samsung Galaxy A30s (SM-A307F)
Samsung Galaxy A50s (SM-A507F)
Samsung Galaxy A30s (SM-A307F) edzett üvegfólia
Tervezés nélkül
2.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy A30s (SM-A307F) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A50 (SM-505)
Samsung Galaxy A30 (SM-A305)
Samsung Galaxy A20 (SM-205)
Samsung Galaxy A30s (SM-A307F)
Samsung Galaxy A50s (SM-A507F)
5*
86 DitkeRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeEszméletlen jól néz ki!?
László TímárCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Hipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila Kis5*
Ditke 86Rózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis Attila