Samsung Galaxy A22 4G (SM-A225F) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A22 4G (SM-A225F)
Samsung Galaxy A22 4G (SM-A225F) edzett üvegfólia
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy A22 4G (SM-A225F) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A22 4G (SM-A225F)
Tökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.5*
86 DitkeMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEszméletlen jól néz ki!?
László TímárRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. Zsani5*
Ditke 86Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas Erzsébet