Samsung Galaxy A14 5G (SM-A146P) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A14 (SM-A145R)
Samsung Galaxy A14 5G (SM-A146P)
Samsung Galaxy A14 5G (SM-A146P) edzett üvegfólia
Tervezés nélkül
2.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy A14 5G (SM-A146P) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A14 (SM-A145R)
Samsung Galaxy A14 5G (SM-A146P)
Szép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszEszméletlen jól néz ki!?
László TímárGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita Harmuth5*
86 DitkeNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth Anita5*
Ditke 86Nagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra