Samsung Galaxy A12 (SM-A125F) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A32 5G (SM-A326)
Samsung Galaxy A12 (SM-A125F)
Samsung Galaxy M12 (SM-M127F)
Samsung Galaxy A12 Nacho (SM-A127F)
Samsung Galaxy A12 (SM-A125F) edzett üvegfólia
Tervezés nélkül
2.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy A12 (SM-A125F) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A32 5G (SM-A326)
Samsung Galaxy A12 (SM-A125F)
Samsung Galaxy M12 (SM-M127F)
Samsung Galaxy A12 Nacho (SM-A127F)
Gyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Hipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra Vasas5*
86 DitkeÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasEszméletlen jól néz ki!?
László TímárGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra5*
Ditke 86Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetEszméletlen jól néz ki!?
Tímár László