Tervezhető saját fotóval is!
Huawei P20 Pro szilikon tok átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Teljes védelem a por, ütések és a karc ellen
- Tökéletesen illeszkedik a telefonra
- 1mm vastagságának köszönhetően megfelelő védelmet nyújt telefonod számára,
- szinte észrevehetetlen.
- Könnyű felhelyezés,funkciógomboknak kialakított kivágásokkal
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei P20 Pro
Huawei P20 Pro szilikon tok átlátszó
Tervezés nélkül
3.990 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.980 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Huawei P20 Pro szilikon tok átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Teljes védelem a por, ütések és a karc ellen
- Tökéletesen illeszkedik a telefonra
- 1mm vastagságának köszönhetően megfelelő védelmet nyújt telefonod számára,
- szinte észrevehetetlen.
- Könnyű felhelyezés,funkciógomboknak kialakított kivágásokkal
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei P20 Pro
Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra Vasas5*
86 DitkeNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Hipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra5*
Ditke 86Nagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth Minka