Tervezhető saját fotóval is!
Huawei P10 szilikon tok gyári USAMS átlátszó füstszínű leírása
- Gyári USAMS termék
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- 12 hónap garancia
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Huawei P10 szilikon tok gyári USAMS átlátszó füstszínű
Tervezés nélkül
3.990 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.980 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Huawei P10 szilikon tok gyári USAMS átlátszó füstszínű leírása
- Gyári USAMS termék
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- 12 hónap garancia
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Tökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEszméletlen jól néz ki!?
László TímárÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Egyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea Szöllősi5*
86 DitkeSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi Tímea5*
Ditke 86Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze Mária