Tervezhető saját fotóval is!
Honor X8c szilikon tok ultravékony átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Puha, rugalmas szilikonból készült, ami könnyen alkalmazkodik a telefonodhoz.
- Rendkívüli vékonyságának köszönhetően majdnem észrevétlen marad
- Speciális dombor kialakítása miatt véd a por, karc és szennyeződés ellen
- Könnyű felhelyezés és hozzáférhetőség a gombokhoz és kivágásokhoz
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei Honor X8c
Honor X8c szilikon tok ultravékony átlátszó
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Honor X8c szilikon tok ultravékony átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Puha, rugalmas szilikonból készült, ami könnyen alkalmazkodik a telefonodhoz.
- Rendkívüli vékonyságának köszönhetően majdnem észrevétlen marad
- Speciális dombor kialakítása miatt véd a por, karc és szennyeződés ellen
- Könnyű felhelyezés és hozzáférhetőség a gombokhoz és kivágásokhoz
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei Honor X8c
Egyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánEszméletlen jól néz ki!?
László TímárCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina Udvari5*
86 DitkeNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari Krisztina5*
Ditke 86Nagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra