Huawei Honor X8 (4G) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei Honor X8 (4G)
Huawei Honor X8 (4G) edzett üvegfólia
Tervezés nélkül
2.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Huawei Honor X8 (4G) edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei Honor X8 (4G)
Egyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEszméletlen jól néz ki!?
László TímárMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka Tóth5*
86 DitkeTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth Minka5*
Ditke 86Tökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas Erzsébet