Huawei Honor 9X edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg 9H
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei P Smart Z
Huawei Honor 9X
Huawei Honor 9X edzett üvegfólia
Tervezés nélkül
2.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Huawei Honor 9X edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg 9H
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei P Smart Z
Huawei Honor 9X
Nagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Egyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra Vasas5*
86 DitkeSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEszméletlen jól néz ki!?
László TímárTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra5*
Ditke 86Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze Mária