Tervezhető saját fotóval is!
Honor 200 ütésálló szilikon tok szálcsiszolt-karbon minta légpárnás sarok fekete leírása
- Elegáns tok, amely védelmet nyújt a készüléknek.
- Megjelenése a felhasználók számára vonzóvá teszi.
- Erős, tartós gumiból készült, amely tökéletesen illeszkedik az adott készülékhez.
- A tok megerősített sarkai további erőelnyelést biztosítanak esés esetén és az enyhén kiálló peremek védik a képernyőt.
- A karbon motívum a hátoldalon egyedivé és tartóssá teszi a tokot.
- Teljes hozzáférést biztosít a gombokhoz, csatlakozókhoz és nem zavarja a kamera használatát.
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei Honor 200
Honor 200 ütésálló szilikon tok szálcsiszolt-karbon minta légpárnás sarok fekete
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Honor 200 ütésálló szilikon tok szálcsiszolt-karbon minta légpárnás sarok fekete leírása
- Elegáns tok, amely védelmet nyújt a készüléknek.
- Megjelenése a felhasználók számára vonzóvá teszi.
- Erős, tartós gumiból készült, amely tökéletesen illeszkedik az adott készülékhez.
- A tok megerősített sarkai további erőelnyelést biztosítanak esés esetén és az enyhén kiálló peremek védik a képernyőt.
- A karbon motívum a hátoldalon egyedivé és tartóssá teszi a tokot.
- Teljes hozzáférést biztosít a gombokhoz, csatlakozókhoz és nem zavarja a kamera használatát.
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Huawei Honor 200
Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEszméletlen jól néz ki!?
László TímárCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné Végh5*
86 DitkeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh Anita5*
Ditke 86Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán Anett