Matt TPU Tok – Stílusos Védelem és Praktikum iPhone-hoz
Ez a matt, rugalmas TPU-ból készült tok tökéletes választás, ha elegáns, mégis tartós védelmet keres iPhone-jához. Minimalista dizájnja nemcsak esztétikus, hanem hatékonyan védi készülékét a karcolásoktól, szennyeződésektől és ujjlenyomatoktól.
Főbb Jellemzők
- Tartós és Rugalmas Anyag: A prémium minőségű TPU-ból készült tok pontosan illeszkedik a telefon formájához, miközben megőrzi rugalmasságát.
- Matt, Csúszásmentes Felület: A puha, kellemes tapintású bevonat biztos fogást nyújt, és csökkenti a készülék véletlen kicsúszásának esélyét.
- Pontos Kivágások: Az összes port, kamera és gomb könnyen elérhető, így semmi sem akadályozza az okostelefon használatát.
- Induktív Töltés Kompatibilitás: A tok nem zavarja a vezeték nélküli töltők működését, így praktikus és modern megoldás a mindennapokra.
Stílus és Védelem Kéz a Kézben
Ez a tok egyszerre biztosít elegáns megjelenést és megbízható védelmet, így tökéletes kiegészítője lehet okostelefonjának. A matt bevonat megakadályozza a csúnya karcolásokat és foltokat, miközben megőrzi telefonja prémium megjelenését.
Válassza a Matt TPU tokot, és élvezze a stílusos dizájnt és a mindennapi védelem nyújtotta biztonságot!




Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett Tulipán5*
86 DitkeGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán Anett5*
Ditke 86Gyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss Bettina