Minimalista Tok MagSafe Támogatással iPhone 13-hoz – Praktikum és Elegancia Egyben!
Ez az egyszerű tok tökéletes választás azok számára, akik a letisztult design és a modern funkcionalitás harmóniáját keresik. A MagSafe technológia támogatása és a megerősített védelem teszi ezt a tokot ideális megoldássá a mindennapokban.
Kiemelkedő Jellemzők
- MagSafe Támogatás: Az erős mágnesek stabilitást és zökkenőmentes kompatibilitást biztosítanak az induktív töltőkkel és mágneses tartókkal, megkönnyítve az iPhone használatát.
- Non-slip GRIP Oldalsó Textúrával: Speciális GRIP kialakítás növeli a fogás biztonságát, minimalizálva a véletlen leejtés esélyét, még dinamikus használat közben is.
- Ultravékony Profil: Nem vastagítja a telefont, így megőrzi annak karcsú és elegáns megjelenését.
Maximális Védelem
- Kiemelt élek: A képernyő és a kamera körüli megemelt peremek megvédik a készüléket a karcolásoktól és sérülésektől.
- Tartós Anyag: A kemény műanyag (PC) rendkívül ellenálló, hatékony védelmet nyújt a mindennapi mechanikai sérülésekkel szemben.
Specifikációk
- Anyag: Kemény műanyag (PC)
- Védelem: Kiemelt peremek a kijelző és kamera körül
- MagSafe Kompatibilitás: Teljes vezeték nélküli töltési támogatás
Válassza ezt a tokot, és élvezze a modern iPhone-technológia kényelmét stílusos és megbízható védelem mellett!




Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisEszméletlen jól néz ki!?
László TímárNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Sokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea Szöllősi5*
86 DitkeEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi Tímea5*
Ditke 86Egyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec Kíra