X-One Extreme Shock Eliminator – Prémium Kijelzővédelem
Az X-One Extreme Shock Eliminator egy innovatív kijelzővédő, amely ötvözi a fejlett technológiát és a prémium anyagokat a tökéletes védelem érdekében. A 4. generációs LotusFX™ oleofób bevonat hatékonyan taszítja az ujjlenyomatokat és foltokat, miközben a 7H keménység garantálja a tartósságot és az ütésállóságot.
LotusFX™ 4. Generációs Oleofób Bevonat
Ez az egyedülálló bevonat biztosítja, hogy a kijelződ tiszta és ujjlenyomatmentes maradjon. A bevonat nemcsak a foltok ellen nyújt védelmet, hanem rendkívül könnyen tisztíthatóvá is teszi a felületet, ezzel hosszan megőrizve a képernyő átláthatóságát.
Tartós és Ütésálló Védelem
Az ultravékony, átlátszó PET anyagból készült kijelzővédőt 7H keménység jellemzi, amely megakadályozza a karcolódást, és védelmet nyújt a mindennapi használat során előforduló sérülések ellen. A ütésgátló formula megerősíti a kijelző teljes felületét, így fokozott biztonságot nyújt.
Egyszerű Felhelyezés
Az X-One Extreme Shock Eliminator alkalmazása rendkívül egyszerű, akár tapasztalatlan felhasználók számára is. Az üveg ráadásul tokbarát, így nem kell aggódnod a kompatibilitás miatt.
Főbb Jellemzők:
- Bevonat: LotusFX™ 4. generációs oleofób réteg az ujjlenyomatok és foltok ellen
- Anyag: Ultravékony, átlátszó PET
- Keménység: 7H, karc- és ütésállóság
- Tisztíthatóság: Könnyen tisztítható felület
- Kompatibilitás: Tokbarát kialakítás
X-One Extreme Shock Eliminator – Tiszta Kijelző, Maximális Védelem
Ez a kijelzővédő tökéletes választás azok számára, akik a kifogástalan tisztaságot és a kiváló védelmet keresik készülékük számára. Válaszd az X-One Extreme Shock Eliminatort, és élvezd a karcmentes és ujjlenyomatmentes kijelző előnyeit!




Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEszméletlen jól néz ki!?
László TímárEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina Kiss5*
86 DitkeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss Bettina5*
Ditke 86Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. Zsani