Minimalista Tok MagSafe Támogatással iPhone-hoz – Praktikum és Elegancia Egyben!
Ez az egyszerű, mégis innovatív tok tökéletes választás minden iPhone-tulajdonos számára, aki értékeli a letisztult design és a korszerű funkcionalitás kombinációját. A MagSafe technológia támogatása, a csúszásmentes GRIP, valamint az ultravékony kialakítás garantálja a kényelmet és a maximális védelmet.
Kiemelt Jellemzők
- MagSafe Támogatás: Beépített erős mágnesek biztosítják a zökkenőmentes kompatibilitást az induktív töltőkkel és mágneses tartókkal, stabilan rögzítve a telefont.
- Non-slip GRIP: Az oldalak speciális textúrája biztos fogást nyújt, csökkentve a véletlen leejtés esélyét, még intenzív használat közben is.
- Ultravékony Design: A vékony profil megőrzi a telefon karcsú megjelenését, miközben kényelmes fogást és könnyű használatot kínál.
Fokozott Védelem
- Kiemelt peremek: A kamera és a képernyő körüli emelt élek megóvják a lencséket és a kijelzőt a karcolásoktól és más sérülésektől.
- Tartós Anyag: A kemény műanyag (PC) rendkívül strapabíró, hatékonyan ellenáll a mechanikai behatásoknak.
Specifikációk
- Anyag: Kemény műanyag (PC)
- Flexiós szint: Kemény
- Kompatibilitás: MagSafe vezeték nélküli töltési technológia
Ez a minimalista tok az iPhone modern funkcionalitásának tökéletes kiegészítője, amely egyszerre kínál eleganciát, kényelmet és megbízható védelmet!




Szuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Egyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra Vrabec5*
86 DitkeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec Kíra5*
Ditke 86Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth Minka