Az OG prémium edzett üveg ideális választás azok számára, akik szeretnék megőrizni készülékük kijelzőjének tökéletes állapotát, miközben élvezik az elegáns és modern megoldások előnyeit. Az edzett üveg minden szempontból kiemelkedő védelmet és használati élményt biztosít.
Főbb jellemzők:
- Teljes ragasztási felület: Az üveg teljes felületen ragad a kijelzőre, élétől éléig, biztosítva a maximális tapadást és stabilitást. Légbuborékok nélküli felhelyezést tesz lehetővé.
- Vékony kialakítás: A mindössze 0,2 mm vastagság megőrzi a kijelző érintési érzékenységét és 100%-os átlátszóságot nyújt.
- 9H keménység: Kiváló ellenállást biztosít a karcolásokkal és kisebb ütődésekkel szemben, megvédve a kijelzőt a mindennapi sérülésektől.
- Oleofób bevonat: Megakadályozza az ujjlenyomatok, por és szennyeződések felhalmozódását, egyszerűbb tisztán tartást eredményezve.
- Egyszerű telepítés: A mellékelt telepítőkészlet megkönnyíti az üveg pontos és gyors felhelyezését.
- Maximális illeszkedés: A kijelzőre szabott design biztosítja a tökéletes fedést anélkül, hogy a telefon használati funkcióit akadályozná.
Specifikáció:
- Gyártó: OG
- Ragasztás: Teljes felületen (élétől éléig)
- Vastagság: 0,2 mm
- Keménység: 9H
- Üveg típusa: Edzett, oleofób bevonattal
Ez az edzett üveg nemcsak kiváló védelmet nyújt, hanem észrevétlenül illeszkedik a készülékre, így megőrizve annak eredeti megjelenését és funkcionalitását. Az OG edzett üveg a legjobb választás a hosszú távú kijelzővédelem érdekében.
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
OG Premium Edzett üveg - Iphone 12 / 12 Pro - fekete
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
OG Premium Edzett üveg - Iphone 12 / 12 Pro - fekete leírása
Az OG prémium edzett üveg ideális választás azok számára, akik szeretnék megőrizni készülékük kijelzőjének tökéletes állapotát, miközben élvezik az elegáns és modern megoldások előnyeit. Az edzett üveg minden szempontból kiemelkedő védelmet és használati élményt biztosít.
Főbb jellemzők:
- Teljes ragasztási felület: Az üveg teljes felületen ragad a kijelzőre, élétől éléig, biztosítva a maximális tapadást és stabilitást. Légbuborékok nélküli felhelyezést tesz lehetővé.
- Vékony kialakítás: A mindössze 0,2 mm vastagság megőrzi a kijelző érintési érzékenységét és 100%-os átlátszóságot nyújt.
- 9H keménység: Kiváló ellenállást biztosít a karcolásokkal és kisebb ütődésekkel szemben, megvédve a kijelzőt a mindennapi sérülésektől.
- Oleofób bevonat: Megakadályozza az ujjlenyomatok, por és szennyeződések felhalmozódását, egyszerűbb tisztán tartást eredményezve.
- Egyszerű telepítés: A mellékelt telepítőkészlet megkönnyíti az üveg pontos és gyors felhelyezését.
- Maximális illeszkedés: A kijelzőre szabott design biztosítja a tökéletes fedést anélkül, hogy a telefon használati funkcióit akadályozná.
Specifikáció:
- Gyártó: OG
- Ragasztás: Teljes felületen (élétől éléig)
- Vastagság: 0,2 mm
- Keménység: 9H
- Üveg típusa: Edzett, oleofób bevonattal
Ez az edzett üveg nemcsak kiváló védelmet nyújt, hanem észrevétlenül illeszkedik a készülékre, így megőrizve annak eredeti megjelenését és funkcionalitását. Az OG edzett üveg a legjobb választás a hosszú távú kijelzővédelem érdekében.
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Tökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk Fekete5*
86 DitkeEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete Márk5*
Ditke 86Egyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth Minka