Apple iPhone 12 Pro kemény hátlap Gold Glam Pink leírása
- Ütésálló TPU anyagból készült, ennek köszönhetően teljeskörű védelmet nyújt telefonod számára a kellemetlen esésektől, karcolásoktól, szennyeződésektől.
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és a kamerához.
- Egyedi és esztétikus modern mintákba öltöztetheted telefonod. Az arany fóliák pedig még ragyogóbbá fogják tenni.
- Stílusos és divatos megjelenésed garantált lesz ezzel a tokkal.
- Több féle designban elérhető.
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Apple iPhone 12 Pro kemény hátlap Gold Glam Pink
Tervezés nélkül
3.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Apple iPhone 12 Pro kemény hátlap Gold Glam Pink leírása
- Ütésálló TPU anyagból készült, ennek köszönhetően teljeskörű védelmet nyújt telefonod számára a kellemetlen esésektől, karcolásoktól, szennyeződésektől.
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és a kamerához.
- Egyedi és esztétikus modern mintákba öltöztetheted telefonod. Az arany fóliák pedig még ragyogóbbá fogják tenni.
- Stílusos és divatos megjelenésed garantált lesz ezzel a tokkal.
- Több féle designban elérhető.
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Gyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghEszméletlen jól néz ki!?
László TímárRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra Vrabec5*
86 DitkeNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec Kíra5*
Ditke 86Nagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz Nikoletta