Apple iPhone 11 kemény hátlap Gold Glam Pink leírása
- Ütésálló TPU anyagból készült, ennek köszönhetően teljeskörű védelmet nyújt telefonod számára a kellemetlen esésektől, karcolásoktól, szennyeződésektől.
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és a kamerához.
- Egyedi és esztétikus modern mintákba öltöztetheted telefonod. Az arany fóliák pedig még ragyogóbbá fogják tenni.
- Stílusos és divatos megjelenésed garantált lesz ezzel a tokkal.
- Több féle designban elérhető.
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 11
Apple iPhone 11 kemény hátlap Gold Glam Pink
Tervezés nélkül
3.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Apple iPhone 11 kemény hátlap Gold Glam Pink leírása
- Ütésálló TPU anyagból készült, ennek köszönhetően teljeskörű védelmet nyújt telefonod számára a kellemetlen esésektől, karcolásoktól, szennyeződésektől.
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és a kamerához.
- Egyedi és esztétikus modern mintákba öltöztetheted telefonod. Az arany fóliák pedig még ragyogóbbá fogják tenni.
- Stílusos és divatos megjelenésed garantált lesz ezzel a tokkal.
- Több féle designban elérhető.
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 11
Szuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEszméletlen jól néz ki!?
László TímárMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila Kis5*
86 DitkeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis Attila5*
Ditke 86Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth Anita