-60%
Samsung Galaxy S7 (G930) szilikon tok karbon mintás rózsaszín leírása
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- 6 hónap garancia
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy S7 (G930)
Samsung Galaxy S7 (G930) szilikon tok karbon mintás rózsaszín
Régi ár
3.990 Ft
Tervezés nélkül
1.590 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy S7 (G930) szilikon tok karbon mintás rózsaszín leírása
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- 6 hónap garancia
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy S7 (G930)
Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.5*
86 DitkeSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. Zsani5*
Ditke 86Sokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas Erzsébet