-60%
Samsung Galaxy S7 (G930) szilikon tok karbon mintás rózsaszín leírása
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- 6 hónap garancia
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy S7 (G930)
Samsung Galaxy S7 (G930) szilikon tok karbon mintás rózsaszín
Régi ár
3.990 Ft
Tervezés nélkül
1.590 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy S7 (G930) szilikon tok karbon mintás rózsaszín leírása
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- 6 hónap garancia
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy S7 (G930)
Gyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra Vrabec5*
86 DitkeGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec Kíra5*
Ditke 86