Tervezhető saját fotóval is!
Samsung Galaxy S20 Ultra (SM-G988B) kemény hátlap szilikon előlap piros kerettel 360° védelem átlátszó leírása
- 1 mm vastagság
- Érintőképernyős kompatibilitás (ujjlenyomatolvasást nem érzékeli)
- Ütésálló anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- 6 hónap garancia
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy S20 Ultra (SM-G988B)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (SM-G988B)
Samsung Galaxy S20 Ultra (SM-G988B) kemény hátlap szilikon előlap piros kerettel 360° védelem átlátszó
Tervezés nélkül
4.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
7.480 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy S20 Ultra (SM-G988B) kemény hátlap szilikon előlap piros kerettel 360° védelem átlátszó leírása
- 1 mm vastagság
- Érintőképernyős kompatibilitás (ujjlenyomatolvasást nem érzékeli)
- Ütésálló anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- 6 hónap garancia
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy S20 Ultra (SM-G988B)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (SM-G988B)
Nagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett Tulipán5*
86 DitkeSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán Anett5*
Ditke 86Sokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki Gyula