Tervezhető saját fotóval is!
Samsung Galaxy A53 5G (SM-A5360) szilikon tok közepesen ütésálló kameravédővel átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Vékony kialakítású, emellett teljes védelmet nyújt telefonod számára
- Anyaga rugalmas és puha, könnyen felhelyezhető
- Emelt élei megvédik az esésektől, karcolásoktól a kijelzőt
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és kamerához
- A rugalmas TPU -ból készült tok tökéletesen illeszkedik a dedikált telefon modellhez.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Samsung Galaxy A53 5G (SM-A5360) szilikon tok közepesen ütésálló kameravédővel átlátszó
Tervezés nélkül
3.990 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.980 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy A53 5G (SM-A5360) szilikon tok közepesen ütésálló kameravédővel átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Vékony kialakítású, emellett teljes védelmet nyújt telefonod számára
- Anyaga rugalmas és puha, könnyen felhelyezhető
- Emelt élei megvédik az esésektől, karcolásoktól a kijelzőt
- A kivágások könnyű hozzáférést biztosítanak a portokhoz és kamerához
- A rugalmas TPU -ból készült tok tökéletesen illeszkedik a dedikált telefon modellhez.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Nagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEszméletlen jól néz ki!?
László TímárCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina Kiss5*
86 DitkeNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss Bettina5*
Ditke 86