Samsung Galaxy A3 2017 (A320) szilikon tok s-line füstszínű leírása
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- S-Line kialakítás
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A3 2017 (A320)
Samsung Galaxy A3 2017 (A320) szilikon tok s-line füstszínű
Tervezés nélkül
3.990 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Samsung Galaxy A3 2017 (A320) szilikon tok s-line füstszínű leírása
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
- S-Line kialakítás
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Samsung Galaxy A3 2017 (A320)
Hipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra Vrabec5*
86 DitkeHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec Kíra5*
Ditke 86