Nokia 5 Dual edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,26 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Nokia 5
Nokia 5 Dual
Nokia 5 Dual edzett üvegfólia
Tervezés nélkül
2.990 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Nokia 5 Dual edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,26 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Nokia 5
Nokia 5 Dual
Egyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Nagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet Hajas5*
86 DitkeGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas Erzsébet5*
Ditke 86Gyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec Kíra