Tervezhető saját fotóval is!
Nokia 3310 2017 szilikon tok átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Puha, rugalmas szilikonból készült, ami könnyen alkalmazkodik a telefonodhoz.
- Rendkívüli vékonyságának köszönhetően majdnem észrevétlen marad
- Speciális dombor kialakítása miatt véd a por, karc és szennyeződés ellen
- Könnyű felhelyezés és hozzáférhetőség a gombokhoz és kivágásokhoz
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Nokia 3310 2017
Nokia 3310 2017 szilikon tok átlátszó
Tervezés nélkül
3.490 Ft/db
Egyedi tervezéssel
6.480 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Nokia 3310 2017 szilikon tok átlátszó leírása
- Teljes hátlapfelület nyomtatható
- Puha, rugalmas szilikonból készült, ami könnyen alkalmazkodik a telefonodhoz.
- Rendkívüli vékonyságának köszönhetően majdnem észrevétlen marad
- Speciális dombor kialakítása miatt véd a por, karc és szennyeződés ellen
- Könnyű felhelyezés és hozzáférhetőség a gombokhoz és kivágásokhoz
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Nokia 3310 2017
Tökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Csodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiEszméletlen jól néz ki!?
László TímárRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk Fekete5*
86 DitkeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete Márk5*
Ditke 86