-80%
Apple iPhone 8 kemény hátlap fa mintás virágokkal leírása
- 1 mm vastagság
- Ütésálló anyagminőség
- Asztali tartóval
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 7
Apple iPhone 8
Apple iPhone SE (2020)
Apple iPhone 8 kemény hátlap fa mintás virágokkal
Régi ár
3.990 Ft
Tervezés nélkül
790 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Apple iPhone 8 kemény hátlap fa mintás virágokkal leírása
- 1 mm vastagság
- Ütésálló anyagminőség
- Asztali tartóval
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 7
Apple iPhone 8
Apple iPhone SE (2020)
5*
86 DitkeMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Sokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra Vasas5*
Ditke 86Ma kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra