-80%
Tervezhető saját fotóval is!
Apple iPhone 6S szilikon tok logónál átlátszó füstszínű leírása
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 6
Apple iPhone 6S
Apple iPhone 6S szilikon tok logónál átlátszó füstszínű
Régi ár
3.990 Ft
Régi ár
6.980 Ft
Tervezés nélkül
790 Ft/db
Egyedi tervezéssel
3.790 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Apple iPhone 6S szilikon tok logónál átlátszó füstszínű leírása
- Ütésálló TPU anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony, karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 6
Apple iPhone 6S
Csodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Szuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeEszméletlen jól néz ki!?
László TímárSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné Végh5*
86 DitkeNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra VrabecEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth MinkaTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh Anita5*
Ditke 86Nagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec KíraEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas Alexandra