-80%
Apple iPhone 5S kemény hátlap 3D mintás elefánttal fehér leírása
- Ütésálló anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 5
Apple iPhone 5S
Apple iPhone SE (2016)
Apple iPhone 5S kemény hátlap 3D mintás elefánttal fehér
Régi ár
3.990 Ft
Tervezés nélkül
790 Ft/db
Jelenleg ez a termék elfogyott, kérjük böngéssz a hasonló termékek között!
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Apple iPhone 5S kemény hátlap 3D mintás elefánttal fehér leírása
- Ütésálló anyagminőség
- Védelem az ütés, por, karc és szennyeződés ellen
- Vékony karcsú kivitel
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- Könnyű felhelyezés
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Apple iPhone 5
Apple iPhone 5S
Apple iPhone SE (2016)
Gyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Márk FeketeTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Gyula MirkovszkiEszméletlen jól néz ki!?
László TímárMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Nikoletta KrauszCsodálatos minta egy tokhoz.
Kíra VrabecRózsaszínben is tetszene :3
Alexandra VasasSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Anita Biróné VéghNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
Zsani L.Egyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Anett TulipánEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Kíra VrabecNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Erzsébet HajasNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Anita HarmuthSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Bettina KissSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Krisztina UdvariGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Attila KisHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Tímea SzöllősiTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Kíra Vrabec5*
86 DitkeÖrülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Minka TóthGyorsan megkaptam es a minosege nagyon jo!
Fekete MárkTökéletes munka! Gyors kiszállással!
Mirkovszki GyulaEszméletlen jól néz ki!?
Tímár LászlóMa kaptam meg...egyszerűen imádom..
Ispánné Percze MáriaSokkal jobb mint amire számítottam, nagyon megvagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom! :)
Krausz NikolettaCsodálatos minta egy tokhoz.
Vrabec KíraRózsaszínben is tetszene :3
Vasas AlexandraSzuper kivitel és gyorsaság. Tényleg szerettel készült! ?
Biróné Végh AnitaNagyon jó a szín összeállítása,. Erősek a színek és tervezet teljesen megvalósítja végeredményt.
L. ZsaniEgyszerűen fantasztikus. Csak ajánlani tudom!
Tulipán AnettEgyszerűen nagyon jól nézz ki a tokon, imádom ezt a mintát, most az van nekem rajta.
Vrabec KíraNagyon szép lett csak kàr hogy a tok hàtuljàra nem lett nyomva a minta.
Hajas ErzsébetNagyon meg vagyok elégedve a megrendelt tokokkal. Csak ajánlani tudom az oldalt. ?
Harmuth AnitaSzép munkák. Gyors szállitás,jó árak. Köszönjük. ?
Kiss BettinaSzuper, egyszerű oldal, szép termék
Udvari KrisztinaGyorsan megkaptam a rendelést. Tökéletes minőség és gyönyörű munka. Köszönöm szépen! Bátran ajánlom Mindenkinek a rendelést!!
Kis AttilaHipergyors szállítás, és gyönyörűek a tokok, szépek a színek, olyan a valóságban is mint a képen. :)
Szöllősi TímeaTökéletes a telefonomra. Köszönöm.
Vrabec Kíra5*
Ditke 86Örülök, hogy nálatok csináltattam az új tokom, nagyon szép lett és a színei is nagyon élénkek!! :)
Tóth Minka